KİŞİSEL DERS ve BÖLÜM BAŞKANLIĞI DUYURULARI

======================================================= 31.07.2021 Cumartesi

* STAJLA ilgili sorularınızı Ali Tahir hocaya sorun. Belgelerinizi benim siteden kendisi indirip, sigorta işlerinizi takip ediyor. Bu konuda sorularınıza cevap veremiyorum, direk olarak kendisine sorun..

Mekatronik Mühendislerine yönelik İŞ İLANLARI ve STAJ ilanları için, ilgili derneğin Kariyer sayfasını takip edebilirsiniz. Bunun için Linke Tıklayın

======================================================= 27.07.2021 Salı

Yarın (Çarşamba günü), öğleden sonra şehir dışında bir programa katılacağımdan Mak.Elm ve Görüntü İşleme dersleri CUMARTESİ günü (31 Temmuz) aynı saatlerde işlenecektir.

======================================================= 27.07.2021 Salı

ÖDEV 1: (Son Teslim: 01.Ağustos Pazar 24:00)
**************
Bilg.Des. TEKNİK RESİM: Dersin sayfasındaki B3 ve B30 yapraklarındaki iki boyutlu şekilleri çizin ve ölçülendirmeleri yapın. Ana çizgiler kalın olsun. Eksen çizgileri, ölçü çizgileri ince olsun.
Ayrıca F6 yaprağındaki 6 tane parçanın Üç görünüşünü çizin ve ölçülendirin. Katı model çizilmeyecek-henüz daha konuyu öğrenmedik. (Katı modeli çizip ondan görünüşleri otomatik çıkaranların ödevleri geçersiz olacak, görünüşleri tamamen kendiniz çıkarıp çizmeniz gerekir).
Üç yapraktaki tüm ödevler tek bir Pdf haline getirilip Ö1 yüklenecek. Çizimleri Word'e atıp ordan pdf yapabilirsiniz yada solidde A3 kağıda çizip Pdf haline getirip birleştirebilirsiniz. Yöntemi kendiniz belirleyin.

***************
Bilg.Des. TASARIM: Dersin sayfasındaki 24. nolu "Demir Makası Tasarımı" ödevini yapın. Orada istenen iki tane model vardır. Büyük olan çift elle kullanılacak DEMİR makası, küçük tek elle kullanılacak olan TEL makası. İkisinide modelleyip tek Pdf olarak Ö1 e yükleyin.

***************
İnt.Tab. PROGRAMLAMA: Dersin sayfasında Geçmiş Ödevler Listesinde Ödev 2: Sayı bulma oyunu, Ödev 25: Fizik Konuları ödevlerini yapınız. Tek Pdf halinde Ö1 yükleyiniz.

***************
GÖRÜNTÜ İŞLEME: 2 numaralı ders notlarının sonundaki Ödev2 ve Ödev 4 leri yapın, tek pdf halinde sistemde Ö1 yükleyin.

ÖDEV YÜKLEME LİNKİ

======================================================= 14.07.2021 Çarşamba

Yarın 15 TEMMUZ Resmi Tatil olduğu için Dersler işlenmeyecektir. Bu derslerin telafisi 17 Temmuz Cumartesi günü aynı saatlerde işlenecektir. Bu açıklama tüm dersler içindir. Konu akademik takvimde de geçmektedir.

======================================================= 11.07.2021 Pazar

BAHAR DÖNEMİ tamamlandı.. YAZ DÖNEMİ duyuruları burdan verilmeye devam edilecektir. Mezuniyetler ile ilgili olarak sizlerin bir şey yapmasına gerek yoktur. Öğrenci işlerine biz karar alıp göndereceğiz. Gerisini öğrenci işleri ile halledeceksiniz.

DUYURULARIN bir kısmı BÖLÜM sayfasından yayınlanmaktadır. Buradaki duyuruları da ihmal etmeyin.. Bazı duyurulara buradan link de verilecektir.

======================================================= 15.02.2021 Pazartesi

Üniversitenin resmi SOSYAL HESAPLARını takip ederek, güncel duyuruları görebilirsiniz. https://www.facebook.com/krbkuni/
https://twitter.com/krbkuni
https://www.instagram.com/karabukuniv/?hl=tr
https://www.linkedin.com/in/karabuk-universitesi-2007/
https://www.youtube.com/user/kbu3nisantv

ÖDEV YÜKLEME LİNKİ