KİŞİSEL DERS ve BÖLÜM BAŞKANLIĞI DUYURULARI

======================================================= 01.02.2021 Pazartesi

MATLAB program tanıtımı ve kullanım örnekleri etkinliği FİGES A.Ş. mühendislerinin katılımlarıyla 2 Mart 2021 saat 15:00’te Microsoft Teams üzerinden gerçekleştirilecektir.

Bölümümüz düzenlemektedir. Öğrencilerimizin katılması için özellikle duyurulur.

Detaylar

======================================================= 25.02.2021 Perşembe

MEKATRONİK MÜH. Derneğinin ÖĞRENCİLERE YÖNELİK KONFERANS Duyurusu: Tez yapanlar özellikle tezlerini gönderirse, özgeçmişinize yazacağınız bir referans olur.. Tecrübe kazanırsınız.. ------------------------------------

MEKON 2021 adıyla 25 Haziran 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirilecek olan Uluslararası Katılımlı Mekatronik Konferansı’nın (MEKON) özet kabulü devam etmektedir.

Konferansın üniversitenizdeki öğrencilere duyurarak katılımın artırılması konusunda desteklerinizi rica ederiz. Ekte paylaştığım görseli duyuru için kullanabilirsiniz. Görüş, öneri ve tavsiyeleriniz varsa bana iletmenizi rica ederim.

mekon.mekatronik.org.tr adresi üzerinden özet ve bildirim gönderimi gerçekleştirilmektedir.

Türkiye'nin Teknolojik Gelişimine katkı sağlamak isteyen, tüm lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileriniz konferansa katılım sağlayabilir.

Konferansta;

Öğrencilerin danışmanları ile yazdıkları bildiriler kabul edilecektir, Bildiriler genişletilmiş özet formatında olacaktır, Seçilecek bildiriler, 6 sayfalık makale haline getirilerek akademik dergimizde yayınlanacaktır, Konferansa bildiri göndermek ve dergi yayını ücretsizdir.

======================================================= 18.02.2021 Perşembe

TÜBİTAK DUYURUSU:

Deneyap Teknoloji Atölyeleri Yazılım Teknolojileri ve İleri Robotik eğitmenlerini arıyor!

Yazılım Teknolojileri İçin Başvuru Alınacak Atölyeler
Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Antalya, Alanya, Çanakkale, Çorum, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Hakkâri, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kastamonu, Konya, Manisa, Malatya, Muğla, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Tokat, Yozgat, Yüksekova

İleri Robotik İçin Başvuru Alınacak Atölyeler
Adana, Ankara, Antalya, Alanya, Edirne, Eskişehir, Erzurum, Hakkari, Yükseova, İzmir, Konya, Manisa, Muğla ve Trabzon
Milli Teknoloji Hamlesi yolunda yarının teknolojisini üretecek gençleri yetiştirme hedefimizde bizimle birlikte olmak isteyen tüm eğitmenlerimizin başvurularını bekliyoruz.
Son Başvuru Tarihi: 3 Mart 2021. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayınız.======================================================= 15.02.2021 Pazartesi

Bugün gelen SENATO Karar Yazısına göre BAHAR Dönemi Tüm dersler UZAKTAN EĞİTİM şeklinde yapılacaktır. Bilginize..

======================================================= 15.02.2021 Pazartesi

GÜZ DÖNEMİ tamamlandı.. BAHAR dönemi duyuruları yine burdan verilmeye devam edilecektir. Tek Derslerle ilgili Bölüm sayfasındaki duyuruları takip edin. Mezuniyetler ile ilgili olarak sizlerin bir şey yapmasına gerek yoktur. Öğrenci işlerine biz karar alıp göndereceğiz.

======================================================= 15.02.2021 Pazartesi

Üniversitenin resmi SOSYAL HESAPLARını takip ederek, güncel duyuruları görebilirsiniz. https://www.facebook.com/krbkuni/
https://twitter.com/krbkuni
https://www.instagram.com/karabukuniv/?hl=tr
https://www.linkedin.com/in/karabuk-universitesi-2007/
https://www.youtube.com/user/kbu3nisantv

ÖDEV YÜKLEME LİNKİ