KİŞİSEL DERS DUYURULARI

======================================================= 16.09.2022 Cuma

İŞ İLANI
"Merhabalar Hocam,
Ben eski öğrencilerimizden Fatih Feriz, şuan çalışmakta olduğum Gebze Adem Ceylan Final Teknik Kolejinde Endüstriyel otomasyon derslerine girecek Mühendis aranıyor, rica etsem sayfanızda paylasirmisinız. Aşağıda paylaştığım linkten ilanın detaylarına ulaşabilirler. Teşekkürler.."

https://www.linkedin.com/jobs/view/3259745733 GÜZELLER EĞİTİM KURUMLARI

======================================================= 12.09.2022 Pazartesi

NOTLAR sisteme girildi. Harf notuna dönüştürüldü. Bundan sonra değiştirilemez. Maillere bakılmayacak...

======================================================= 05.09.2022 Pazartesi

STAJLARLA İLGİLİ DUYURU: "5 Eylül 2022 itibarıyla öğrencilerimiz 2022 - 2023 güz dönemi için staj defterlerini Linkinde linkte bulunan forma yükleyebilirler. 2022 - 2023 Güz dönemi için staj defterlerini daha önce ödev yükleme sistemine yükleyen öğrencilerimizin forma tekrar yüklemelerine gerek yoktur.

Akademik dönem içerisinde staj yapacak öğrencilerimizin ek 2 belgesi teslim formu, daha sonra bölüm web sayfasında duyurulacaktır. Stajla ilgili duyurular ve belge teslimi için bölüm web sayfasını takip ediniz."

======================================================= 31.08.2022 Çarşamba

İŞ İLANI: "Hocam iyi günler. 2015010226005 numaralı mezun öğrencinizim. Tekirdağ Çorlu OSB1’de bulunan Topkapı Sur Okulları’nda görev yapmaktayım. Mekatronik bölümümüz için mekatronik mühendisi arayışımız mevcut. Sitenizi takip eden mezun öğrencilerinize duyurursanız çok teşekkür ederim. (tamerhicret@gmail.com)"

======================================================= 31.08.2022 Çarşamba

FİNAL PROJELERİ (Son Teslim 10 Eylül CUMARTESİ, 24:00). Final sınavları %60, Projeler %40 değerlendirilecek. Ö5 YÜKLEYİN

İNT.TAB. PROGRAMLAMA: (zaman yok, tek proje verilmiştir).

(WEB GAZETE) Web'de yayınlanabilecek bir Gazete Haber Sitesi hazırlayın. Bunun için örnek bir site alın. En az aşağıdaki uygulamalar olsun. (Admin haber kaydedebilsin. Her haber için 5 tane fotograf kaydedilebilsin. Gazetenin giriş kısmında haberler slayt şeklinde görülebilsin. Altta numaralar olsun. Hangi numaranın üzerine gelinirse o haberin fotografı gözüksün. Herhangi bir habere tıkladığımızda haber sayfası gelsin. Başlık, tarih olsun. O habere ait fotograflarda (5 tane) yine slayt şekinde o haberin içinde görüntülensin. Kullanıcı giriş yaptığında ise haberlerin altına yorum yazabilsin. Bu yorumlar normal gazete okurken aşağıda gözüksün. Kişiler yorumlara Begeni koyabilsin ve bunların sayısı gözüksün. Üyeler kaydolduğunda mail onayı için kullanıcının mailine onay linki göndersin. Bunun için Gmail hesabınızı mail gönderme olarak kullanabilirsiniz, araştırın.. Bu mantıkla bir haber sitesini örnek alarak daha da geliştirin ve gerçeğine olabildiğince yakın görünümde olsun..

GÖRÜNTÜ İŞLEME: (tek proje verildi. zaman yok).

(KAREKOD YAZMA VE OKUTMA)Dersin sayfasındaki Geçmiş ödevler listesi dökümanı içindeki "Ödev 6: Karekod Oluşturma Ve Okuma Programının Geliştirilmesi" algoritmanı yazın. Tek proje verilmiştir. Ciddi ve kapsamlı çalışan program olmazsa puan alamazsınız. Geliştirdiğiniz mantığı anlatın. İnternetten bulacağınız hazır kod ve uygulamalardan puan alamazsınız. Aynısından iki tane olursa kopya olur. Bunlara dikkat edin, kendiniz yapmaya çalışın..

======================================================= 15.02.2021 Pazartesi

Üniversitenin resmi SOSYAL HESAPLARını takip ederek, güncel duyuruları görebilirsiniz. https://www.facebook.com/krbkuni/
https://twitter.com/krbkuni
https://www.instagram.com/karabukuniv/?hl=tr
https://www.linkedin.com/in/karabuk-universitesi-2007/
https://www.youtube.com/user/kbu3nisantv

ÖDEV YÜKLEME LİNKİ