KİŞİSEL DERS ve BÖLÜM BAŞKANLIĞI DUYURULARI

======================================================= 13.09.2021 Pazartesi

YAZ DÖNEMİ tamamlandı.. GÜZ DÖNEMİ duyuruları burdan ve BÖLÜM SAYFASINDAN verilmeye devam edilecektir (Bağlayıcı Resmi duyurular bölüm sayfasından verilir. Öncelikle orayı takip edin). Mezuniyetler ile ilgili olarak sizlerin bir şey yapmasına gerek yoktur. Öğrenci işlerine biz karar alıp göndereceğiz. Gerisini öğrenci işleri ile halledeceksiniz. TEK DERS le ilgili bölüm sayfasındaki duyuruyu okuyun. Detayları oradadır.

Dönem içerisinde yapılacak işlerle ilgili AKADEMİK TAKVİMi incelemeyi ve takip etmeyi alışkanlık haline getirin. Sizleri ilgilendiren bir çok konunun zamanı akademik takvimde yazılıdır.

Ayrıca sizi ilgilendiren bir çok konu Öğrenci işleri sayfasındaki YÖNETMELİK ve YÖNERGELER de yazılıdır. Neyi nasıl yapacağınızı bu yönetmelikleri okuyarak karar verebilirsiniz. Sizlerle ilgili bir hususta yönetim de bu yönetmelikleri uygulamak durumundadır.

======================================================= 09.09.2021 Perşembe

Azami Süre sonunda MEZUN OLAMAYAN öğrenciler için önemli Duyuru: 2014-2015 *BAHAR* Yarıyılından sonra kayıt yaptırıp 7 yıllık azami süreyi dolduran öğrenciler, duyuru ve yönetmelikleri dikkatli bir şekilde okusunlar. Sınıra yaklaşmayan öğrenciler de konu hakkında bilgi sahibi olsunlar ve önceden tedbirlerini alsınlar.. DUYURU METNİ VE YÖNETMELİK LİNKLERİ

======================================================= 27.08.2021 Cuma

Müdek müfredatı kapsamında 7 ve 8 yarıyıllarda "İŞ YERİ EĞİTİMİ ve Uygulaması" na göre Fabrikalarda çalışmanız gerekmektedir. Bu konuda işleyiş ve bilgilendirme Bölüm sayfasında yapılmıştır. İş Yeri Eğitimi Duyurusu Dersi alacak öğrenciler önceden çalışacakları yerleri ayarlamaları gerekir. Duyuru içerisinde verilen bilgileri dikkatlice okuyunuz. Detay sorularınızı Arş.Gör. Ali Tahir hocaya sorun.

======================================================= 31.07.2021 Cumartesi

* STAJLA ilgili sorularınızı Ali Tahir hocaya sorun. Belgelerinizi benim siteden kendisi indirip, sigorta işlerinizi takip ediyor. Bu konuda sorularınıza cevap veremiyorum, direk olarak kendisine sorun..

Mekatronik Mühendislerine yönelik İŞ İLANLARI ve STAJ ilanları için, ilgili derneğin Kariyer sayfasını takip edebilirsiniz. Bunun için Linke Tıklayın

======================================================= 15.02.2021 Pazartesi

Üniversitenin resmi SOSYAL HESAPLARını takip ederek, güncel duyuruları görebilirsiniz. https://www.facebook.com/krbkuni/
https://twitter.com/krbkuni
https://www.instagram.com/karabukuniv/?hl=tr
https://www.linkedin.com/in/karabuk-universitesi-2007/
https://www.youtube.com/user/kbu3nisantv

ÖDEV YÜKLEME LİNKİ