2016-2017 GÜZ DÖNEMİ DERS ve BÖLÜM DUYURULARI


*************************************************** 22.02.2017-Çarşamba

Bilgisayar Dest. TASARIM ve GÖRÜNTÜ İŞLEME derslerinin 1.ÖDEVLERİ dersin sayfasında yayınlandı. 05 Mart Pazar gününe kadar sisteme yükleyin. Tasarım ödevi "1.D-Boru Anahtarı" dır.

ÖDEV YÜKLEME LİNKİ

*************************************************** 22.02.2017-Çarşamba

Haftaya Çarşamba günü 13:00 da PROJE ve TEZ dersini alanlar için 2 saat ders işlenecektir. Uygun boş bir sınıf bulunursa orada işlenir. Bulunmazsa Toplantı odasında yapılacaktır. Herkes başlangıç için konularını belirlesin. Konusu belirli olanlar ilerisi için neyi nasıl yapacağını netleştirsin. Sitede bilgileriniz yazılı değilse oraya konulabilecek şekilde kısa bir bilgilendirme gönderin.

*************************************************** 16.02.2017

Teknoloji Fakültesinde 3 BOYUTLU YAZICI larla ilgili bir SERGİ yapılacak. Projelerinde 3D yazıcı yapanlar bu sergiye katılsınlar. Cuma akşamına kadar da bana isimlerinizi ve telefonlarınızı gönderin. Oraya ileteyim. Sergi Afişi

*************************************************** 15.02.2017

Haftalık DERS PROGRAMI. Programda değişiklik var. Derse gelmeden önce bakınız.

*************************************************** 09.02.2017

Fulbright YL ve Dr bursu. Afiş.

ERASMUS Duyurusu.

Bitirme Tezi BURS Duyurusu. 3. sınıf öğrencileri Eğer şartları uygunsa tez konusunu belirleyip başvuru yapabilirler.

Ptt ile yapılan sözleşme ve fiyatlar

*************************************************** 03.02.2017

DERS MUAFİYETLERİ hakkında bilgilendirme: Karabük Üniversitesi Önlisans ,Lisans Eğitim Öğretim ve Sınav Yönetmeliği Madde 14 (2)" Muafiyet dilekçeleri bir defaya mahsus olmak üzere verilebilir. Öğrencinin muafiyet dilekçesi verdiği tarihten önce okumakta olduğu programda almış olduğu dersler için muafiyet dilekçesi verilemez. Muafiyet talebinde bulunan öğrencinin ders muafiyeti ilgili komisyon ve kurullar tarafından öğrencinin bağlı olduğu müfredatta yer alan tüm dersler açısından bir defaya mahsus incelenir.".
Ayrıca muafiyet dilekçelerinin verileceği tarihler akademik takvimde belirtilir. O tarihlerde verilebilir.

*************************************************** 31.01.2017

STAJ larınızı Yaz okulundan önce ve sonra yaparken şuna dikkat edin. Bütünlemeye ders bırakıp 2 günden fazla stajda olmazsanız staj reddedilir. Ayrıca Eylül'de 1 haftadan fazla akademik takvimden gün alırsa yine reddedilir. Cumartesi günleride staj yapabilirsiniz. Pazar olmaz. Buna göre takvimlerinizi ayarlayın.

*************************************************** 31.01.2017

Öğrenci işlerinin gönderdiği yazı. Ders alma işlemleri

*************************************************** 31.01.2017

Bahar Dönemi ders dağılımları

*************************************************** 30.01.2017

PROJE DESTEKLERİ için "bap/karabuk.edu.tr" adresine bilgileri benim girmem gerekiyor. Ama bunun için projelerinizde alacağınız ürünlerin proforma faturaları vs isteniyor. Son tarihi geçmediyse ve bu faturaları temin edebiliyorsanız sisteme projelerinizi girebiliriz.

*************************************************** 28.01.2017

Daha önceki STAJ yapılan firma isimleri. (Sadece 1 yıllık)
Listeye şehirler yazılmamış. Google da bulmaya çalışın. Daha etkilisi bölgenizdeki firmaları sanayi sitelerinde tarama yaptırmaktır. Böylece daha fazla adrese ulaşırsınız.
Staj işlemlerinde Ek1 dökümanı sizin bizim öğrencimiz olduğunu gösterir ve bu kağıdı imzalı olarak Cennet hanımdan alıp Firmaya vermeniz gerekir. Ek2 kağıdını da firma doldurup imzalayıp bize getirmelisiniz. Bu kağıt firmanın sizin stajınızı kabul ettiğini gösterir. Eğer firma kabul ederse Ek1 kağıdını hiç vermeden direk Ek2 kağıdını da doldurup bize getirebilirsiniz. Önemli olan firmanın sizin stajınızı kabul ettiğini gösteren kağıdı bize teslim etmenizdir.

STAJ YERLERİ nin uygun olup olmadığı ile ilgili sürekli soru sormaktasınız. Makine, Elektronik, yazılım temelli her firma olur. Büyük yada küçük olması önemli değil. En az 1 mühendis olmalıdır. Küçük firmalarda çalışırsınız pratiğiniz artar. Büyük firmalarda çalıştırmazlar ama gözlem yaparsınız, bilginiz artar. Tercih büyük firma yönündedir. Ona göre kendiniz karar verin.

*************************************************** 28.01.2017

31.Ocak Salı akşamına kadar TEK DERS sınavına girecek öğrenciler, Öğrenci işlerine dilekçe vereceklerdir. Tek ders sınavları ise 02.Şubat Perşembe günü yapılacaktır. Normal koşullarda en son dersi hangi hoca verdiyse sınavı o hoca yapar. Hocanın kabulü ile daha önceden dersi veren başka bir hoca da yapabilir.

*************************************************** 27.01.2017

GÜZ DÖNEMİ tamamlanmıştır. Artık notlarınız değişmez. BAHAR DÖNEMİ için duyuruları buradan takip edebilirsiniz.